Soğuk oda paneli

Soğuk oda paneliEkonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirir.
Soğuk oda paneli


Soğuk Oda Paneli

Soğuk Oda Paneli gıda ve endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan ve konforlu hale getiren yapılarda,yalıtım yapısına bağlı olarak sıcaklık ve nem izolasyonu sağlamaktadır.ürünlerin uzun süre saklanması için yapılan odalarda kullanılmaktadır.

Panel tanımı

Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı zamanda yapıyı dış atmosfer koşullarından güvenli bir şekilde koruma işlevlerini yerine getirir.

Apg soğutma ülkemizde ve yurt dışında sosyal ve sanayi yapılarda, fabrika ve depolar, alışveriş merkezleri vb. gibi birçok yapının ihtiyacına uygun olarak cevap verdiği gibi

Soğuk oda ve soğuk hava depolarda dış kaplama malzemesi olarak kullanılabilecek sistemlerde taleplerinize uygun ürünleri karşılamaya hazırdır.

soğuk oda panelleri ile;Sebze, Meyve, Deniz ürünleri, Et tesisleri, Et işleme tesisleri, Dondurma tesisleri,

dondurulmuş gıda maddeleri saklama ve işleme tesisleri, deniz mahsullerinin depolandığı ve paketlendiği tesisler,Gıda maddesi ile birlikte

Laboratuar, hastane ve ilaç sanayi, kimya ürünleri, sanayi tipi Soğuk Hava Depolar antrepo ve Soğuk Odalara uygun fiyatlı hijyenik, hızlı ve en iyi ısı yalıtımlı çözümler sunmaktadır.

Panel ölçüleri

60 mm/80 mm/100 mm/120 mm/150 mm/200 mm olarak imal edilmektedir.