Çift kanat bar kapı

Çift kanat bar kapı
Çift kanat bar kapı

Çift kanat bar kapı

Çift kanat bar kapı hiç ahşap malzeme kullanılmadan iki sac arasına 42 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilerek üretilmektedir. İsteğe Bağlı Gözetleme Cam kapaklı Yapılmaktadır.

180 ° açılma ve daima açık durma özelliğine sahiptir.120 x 170 cm den başlayıp 200 x 250 cm net geçişli olarak üretilebilmektedir.

Whatsapp İletişim Numarası: 0532 772 4011

Bar kapı yapısı

Bar kapı ihtiyacına göre eşikli ve eşiksiz modelde inşai tip ve sandwich panel tip alana monte edilecek şekilde üretilebilmektedir.

Özellikle proses mahallerinde kullanılmaya çok elverişlidir. 40 mm kanat kalınlığında Servis geçişleri ve işletme geçişlerinde kullanıma uygundur.panele ve duvara monta edilebilme özelliği vardır.

standart olarak dış yüzeyi pvc saçtır. İsteğe bağlı polyester boyalı veya paslanmaz sac olarak yapılmaktadır.

Bar kapı kasası:

Endüstriyel panel odalar için kapı kasası Isı köprüsü önleyici ahşap ve kompozit malzemelerden oluşur. Panele ve inşai odalar için özel PVC dış ve alüminyum iç kasa kullanılmaktadır. Kanat kasaya montajlı olduğu için uygulaması çok kolaydır.

Soğuk oda çift kanat Bar Kapı,Soğuk Oda Bar Kapı Satışı,Soğuk Oda Bar Kapı Montajı ,balık soğuk oda Kapı Satışı Montajı Servisi Kilidi, donuk oda Kapı, et odası Kapı,

Et soğuk oda Kapı, panel oda Kapı, şarküteri odası Kapı, soğuk hava depoları Kapı, soğuk hava deposu Kapı, Soğuk oda Çift Kanat Bar Kapı imalatı, soğuk oda kapısı, soğuk oda panel fiyatı, soğuk oda panelleri, soğuk panelleri, şoklama odası

apı Kalınlığı mm İnşai Ölçüleri Bar Kapı Panele Montajlı Bar Kapı
40 mm 120 x 170 /200 x 250 120 x 170  & 200 x 250