Blog

Soğuk Oda Satış

Soğuk Oda Satışı Soğuk Oda Satış 1 m2 veya  istenilen büyüklükteki m2 ye kadar montajı ve  soğutması sistemlerinin kurulumu ve montajını  Apg sogutma olarak titizlikle ve en iyi şekilde anahtar teslim yapmaktayız. Apg Soğutma yenilikçi konseptlerde geliştirdiği projelerde iş ortakları Devamını Oku

Soğuk Oda Servis Hizmeti

İstanbul soğuk oda servisi Teknik Servis hizmetimiz tecrübeli ve eğitimli ekibi ile hızlı, kaliteli ve hesaplı çözümler üretmek adına her tip ve büyüklükte soğuk hava deposu, donmuş muhafaza odası ve şoklama odası arızalarında İstanbul içinde 7/24 servis vermektedir.Servisimiz ile ürünleriniz emin ellerde.

Soğuk oda kapısı

Soğuk oda kapısı Siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. soğuk oda ve soğuk hava depolarında kullanmak büyük ölçüde önem taşımakta ve kullanılması tavsiye edilmektedir. önemli olmasının nedeni sürekli dış ortamla temasta olduğu ve sürekli açılıp kapandığı için terleme ve ısı kayıpları yaşanmaktadır. Dış ortamdan ısı nem

Meyve Saklama Koşulları

Toplanan (Hasat) edilen meyveler yaşam faaliyetlerine devam ederler. Şeker, organik asit, pektin( polisakkarittir) ve tanen( polifenollerdir) parçalanmaya devam eder ve çürümeye başlar.

Soğuk oda

Soğuk Oda özel olarak gıda maddelerinin normal şartlarda saklanması, Son kullanım süresine kadar saklanabilmesi için ihtiyaca uygun şartlarda soğutulan ve nem durumu kontrol edilen.

Çift kanat bar kapı

Çift kanat bar kapı hiç ahşap malzeme kullanılmadan iki sac arasına 42 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilerek üretilmektedir. İsteğe Bağlı Gözetleme Cam kapaklı Yapılmaktadır.180 ° açılma ve daima açık durma özelliğine sahiptir.120 x 170 cm den başlayıp 200 x 250 cm net geçişli olarak üretilebilmektedir.

Tek Kanat Bar Kapı

Tek Kanat Bar Kapı Hiç ahşap malzeme kullanılmadan iki sac arasına 42 (+/-2) dansite poliüretan enjekte edilerek üretilmektedir. İsteğe Bağlı Gözetleme Cam kapaklı Yapılmaktadır. 180 ° açılma ve daima açık durma özelliğine sahiptir.70 x 170 cm den başlayıp 100 x 250 cm net geçişli olarak üretilebilmektedir.

Soğuk Oda Çarpma Kapı

Soğuk oda kapısı sipariş için bizimle iletişime geciniz kapı özellikleri gövdesinin 42 (+/-2) dansite poliüretanla üretilmesinden dolayı en ideal kapı çeşididir. soğuk odaların dış ortam sıcaklığının nemin ve tozun soğuk odanın içine girmesini engelleyen contaları ve dış yüzeyi isteğe bağlı PVC veya CrNi olarak üretilmektedir.

Sürgülü Kapı

Sürgülü kapı soğuk oda ve soğuk hava depolarında kullanılmak üzere fonksiyonel olarak imal edilmiş sürgülü kapıları büyük önem taşımaktadır. Tamamı özgün tasarım olan soğuk oda kapılarımız, sürgülü kapı, bar kapı ve çarpma kapı olarak üretim yapılmaktadır.

Soğuk oda paneli

Soğuk Oda Paneli Soğuk Oda Panelleri gıda ve endüstri sektörünün ihtiyaçlarını karşılayan ve konforlu hale getiren yapılarda,yalıtım yapısına bağlı olarak sıcaklık ve nem izolasyonu sağlamaktadır.ürünlerin uzun süre saklanması için yapılan odalarda kullanılmaktadır. Panel tanımı Ekonomik, estetik ve kaliteli olması aynı Devamını Oku